25-27 kwietnia Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach powita setki prelegentów i uczestników trzydniowego cyklu spotkań i debat. #EEC2022 to miejsce debat i spotkań poświęconych przyszłości polskiej i europejskiej gospodarki. To również platforma wymiany wiedzy, rozwiązań i doświadczeń międzysektorowo, w tym m.in. dotyczących obecnej sytuacji w kraju i na świecie.

Formuła wydarzenia nieustannie się rozwija. W bieżącym roku porusza tematy najważniejsze dla przyszłości naszej gospodarki, w tym przede wszystkim dotyka sytuacji w Ukrainie. W pozostałych blokach tematycznych poznamy trendy, aktualności, analizy oraz raporty.

Grupę Impel podczas EEC reprezentować będą w poszczególnych panelach:

  • „System ochrony zdrowia doświadczony pandemią – szanse i wyzwania” – czytaj więcej
    • Ewa Górska Herezo – wiceprezes zarządu, Impel Facility Services Sp. z o.o.
  • „Strategie na czas turbulencji” – czytaj więcej
    • Jakub Dzik – wiceprezes zarządu Impel S.A
  • „Inflacja i jej wpływ na biznes” – czytaj więcej
    • Wojciech Rembikowski – wiceprezes zarządu Impel S.A

Dla osób, które nie będą mogą uczestniczyć stacjonarnie w wydarzeniu, organizatorzy poprowadzą transmisje online na żywo z EEC. W zeszłym roku Kongres online cieszył się ogromną popularnością.

Debaty i rozmowy Europejskiego Kongresu Gospodarczego można było śledzić na żywo z każdego miejsca na ziemi, a także w dowolnym momencie wrócić do zarejestrowanych nagrań. Kongres przeszedł metamorfozę na miarę naszych czasów, stał się dostępny jak nigdy wcześniej i jednocześnie zyskał wyjątkowe zasięgi – podkreśla Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Poprzednia 13. edycja EEC przyciągnęła ponad 9 tys. uczestników. Mamy nadzieje, że również w tym roku dopisze tak duża frekwencja.

Europejski Kongres Gospodarczy obejmuje również wydarzenia specjalne- rankingi, konkursy i gale związane z inwestycjami i nowoczesną gospodarką.

Główne tematy, jakie poruszone zostaną podczas kongresu to kwestie związane z „zielonym” trendem zmieniającym strategię gospodarczą kraju, firm i branż nastawionym na zrównoważenie negatywnego wpływu na środowisko i klimat.

Prelegenci podejmą dyskusje w kwestii cyfryzacji gospodarki, zaburzonych łańcuchów dostaw oraz zmieniających się zależności w branży TSL.

W agendzie XIV Kongresu pojawią się tematy związane z badaniami, edukacją oraz współpracą naukową. Goście odpowiedzą na pytanie o to, jakie będą dalsze losy Europy oraz o ważną rolę młodych ludzi jako odpowiedzialnych liderów w kreowaniu naszej wspólnej przyszłości.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Aktualności