Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

30 lat Pracodawców RP

25 września 2019

Międzynarodowa konferencja oraz jubileuszowa gala wręczenia Wektorów uświetnią 30-lecie działalności Pracodawców RP. 2 października na Zamku Królewskim w Warszawie gościć będą również przedstawiciele Grupy Impel.


W związku z okrągłą rocznicą istnienia Pracodawców RP odbędzie się konferencja „Pracodawcy Europy Środkowej i Wschodniej. 30 lat doświadczeń i przyszłość”. Spotkanie będzie platformą wymiany poglądów na temat trzydziestu lat transformacji systemowej w Polsce i w całym regionie. Będzie także próbą podsumowania trzech dekad istnienia organizacji oraz wytyczenia celów rozwoju na następne lata. W panelu „30 lat na rynku Polski i Europy - doświadczenia i perspektywy”, który dotyczyć będzie początków biznesu, meandrów jego funkcjonowania i rozwoju, głos zabierze Grzegorz Dzik, prezes Impel SA oraz wiceprezydent Pracodawców RP. Uczestnicy dyskusji będą również rozmawiać o wyzwaniach na przyszłość, jakie stoją przez przedsiębiorcami, o tym jak poprawić konkurencyjność oraz rekomendować działania dla następców.

Obchody jubileuszu zamknie uroczysta gala w Pałacu Zamoyskich. Podczas wydarzenia wręczone zostaną Wektory 30-lecia i Super Wektor 30-lecia. Grupa Impel jest partnerem tej uroczystości.


Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są ogólnopolską reprezentacją pracodawców działającą w ich interesie i chroniącą ich prawa. Zrzesza 19 tysięcy członków. Jednym z nich jest Impel SA.


Więcej szczegółów na temat obchodów na stronie Pracodawców RP.