Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

41. Bieg Piastów pod okiem Impela

06 marca 2017

Impel Security Polska zabezpieczał 41. Festiwal Narciarstwa Biegowego, który odbył się w dniach 3-5 marca 2017 roku w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Bieg Piastów przyciągnął wielu uczestników i kibiców oraz stał się medialnym wydarzeniem.

Impel Security Polska po raz kolejny zadbał o bezpieczeństwo imprezy. Nasi pracownicy ochrony, stewardzi oraz służby informacyjne zapewnili odpowiednie warunki sportowej rywalizacji dla wszystkich 6000 uczestników zawodów, w tym Justyny Kowalczyk, a także organizatorów oraz zgromadzonej publiczności.
Oprócz tego dwie osoby z jeleniogórskiego oddziału Impel Security Polska wystąpiły w roli zawodników. Edward Job zmierzył się z dystansem 16 km, natomiast Monika Romańczuk wykazała się wyjątkowym duchem sportowej rywalizacji, biorąc udział aż w trzech biegach: na 9 km (11 miejsce), w biegu nocnym na 10 km (5 miejsce) oraz na dystansie 50 km (29 miejsce).

Bieg Piastów to już kolejna masowa impreza sportowa zabezpieczana przez firmę Impel Security Polska. Warto wiedzieć, że oddział ISP w Jeleniej Górze już od 2006 roku jest partnerem Stowarzyszenia Bieg Piastów i cieszy się pozytywną opinią organizatora. Na pewno spotkamy się za rok na kolejnym Biegu Piastów.