30 lipca po raz 79. staruje słynny wyścig kolarski Tour de Pologne. O bezpieczne emocje zawodników i kibiców podczas tego sportowego wydarzenia po raz 12. zadba Grupa Impel.

W tym roku uczestnicy wyścigu będą mieli do przejechania dystans 1003 km w 7 etapach. Tym razem 79. Tour de Pologne startuje w Kielcach, a jego finał odbędzie się 5 sierpnia w Krakowie. Kolarze przejadą przez Lublin, Chełm, Zamość, Kraśnik, Przemyśl, Lesko, Sanok, Łańcut, Rzeszów, Szaflary, Stację Narciarską Rusiń-Ski i Skawinę. Organizatorem wydarzenia jest Lang Team. Dokładny przebieg trasy wszystkich etapów można znaleźć tutaj.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ubiegłoroczny wyścig organizowany był jeszcze w warunkach pandemicznych. W tym roku kibice będą już mogli cieszyć się sportowym szaleństwem wraz z zawodnikami. Koniec pandemii COVID-19 nie oznacza braku wyzwań podczas ochrony tak wielkiego przedsięwzięcia. Nasi pracownicy będą zabezpieczali wszystkie punkty mety oraz start 6. etapu wyścigu w Szaflarach. Ponadto zadbają także o bezpieczeństwo drużyn zakwaterowanych w hotelach wzdłuż trasy, będą ochraniać m.in. parkingi i wozy transportujące sprzęt kolarski.

Więcej o roli ochrony Impel Group podczas wyścigu można przeczytać w wywiadzie z dyrektorem generalnym Tour de Pologne – Czesławem Langiem.

Grupa Impel kibicuje wszystkim uczestnikom 79. Tour de Pologne. Razem z Lang Team zapraszamy serdecznie na kolarskie emocje!

Aktualności