Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

AGROBUD BHP SA w nowej odsłonie

30 września 2015

Należąca do Grupy Impel spółka AGROBUD BHP SA zakończyła właśnie przebudowę swojego serwisu internetowego. Firma działa na rynku już od ponad 25 lat i jest producentem oraz dystrybutorem szerokiego wachlarza środków ochrony osobistej i produktów utrzymania czystości.

 

Stara strona WWW kładła nacisk na sferę związaną z produktami oraz usługami BHP, nowy serwis ma w równym stopniu rozwijać sprzedaż środków ochrony indywidualnej, jak również produktów do utrzymania czystości.

 

W portfolio firmy obok produktów sygnowanych markami  własnymi: Agrobud, SafePRO i CleanPRO (której to produkty chemiczne otrzymały w tym roku Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości), znajdują się również produkty renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Firma posiada 15 oddziałów handlowych i 200 autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski.

 

Mamy nadzieję, że nowa odsłona strony internetowej spółki przypadnie do gustu zarówno dotychczasowym Klientom jak również zachęci do współpracy nowych partnerów. Zapraszamy! www.agrobudbhp.pl