Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Bezpłatne seminaria podatkowe

03 czerwca 2016

Już wkrótce Impel Business Solutions wspólnie z partnerami organizuje cykl regionalnych seminariów podatkowych pod patronatem INFOR. Spotkania odbędą się w Poznaniu (7.06), Wrocławiu (9.06) i Opolu (10.06).

W dobie zwiększających się obowiązków podatkowych przedsiębiorcy i kadry finansowo-księgowe coraz więcej czasu muszą poświęcać raportowaniom i dokumentacji, spychając działania związane z prowadzeniem biznesu na dalszy plan. Wychodząc tej sytuacji naprzeciw, eksperci podatkowi spółki Impel Business Solutions postanowili podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat nadchodzących zmian w przepisach podatkowych (m.in. w cenach transferowych) oraz przedstawić rozwiązania, które mogą przynieść korzyści przedsiębiorstwu.

Zapraszamy właścicieli firm, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, podatkowców i wszystkie osoby odpowiedzialne za zobowiązania podatkowe.
Udział w seminarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://seminariumpodatkowe.impelbpo.pl/

Impel Business Solutions_seminaria podatkowe_Wrocław Poznań Opole_2016