Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Bieg charytatywny w Kijowie

13 czerwca 2016

29 maja 2016 r. w Kijowie odbyła się największa, coroczna impreza sportowo-charytatywna na Ukrainie - Bieg pod kasztanami". Pracownicy Impel Griffin, ukraińskiego oddziału Impela, po raz kolejny zmobilizowali siły, by pobiec w szlachetnym celu.

„Bieg pod kasztanami” od wielu lat łączy ludzi, którzy chcą pomóc dzieciom z wadami serca. Ta choroba jest jedną z najczęściej występujących wad wrodzonych na Ukrainie: 5000 dzieci rocznie rodzi się z zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego. Pomoc znajdują w Centrum Kardiologii Dziecięcej i Kardiochirurgii – wyspecjalizowanej instytucji, gdzie jest wykonywana korekta najbardziej złożonych wrodzonych wad serca u małych pacjentów. Dzięki uczestnikom biegu charytatywnego do Centrum Kardiologii trafia wsparcie finansowe, a mali podopieczni dostają szansę na zdrowe i szczęśliwe życie.

Udział w "Biegu pod kasztanami" stał się już tradycją Impel Griffin. W tym roku dystans wyniósł 5 km, a w wydarzeniu wzięło udział 23 pracowników spółki. Było to dla nich znacznie więcej niż wydarzenie sportowe.
Griffinowcy ponownie odważnie wystartowali, przebiegli i zakończyli bieg, po raz kolejny udowodnili jedność i odpowiedzialność naszego zespołu - mówi Andżela Kornijczuk, menedżer HR Impel Griffin. - To niesamowite uczucie jedności i solidarności. Dobrze rozumieć, że ogólny cel i idea mogą poruszyć góry. Z kolei Vitalij Opanasiuk, prezes Impel Griffin oraz uczestnik biegu, dodaje: - Wiemy z własnego doświadczenia, że łącząc siły, ludzie zawsze osiągają więcej. Udział każdego uczestnika jest bezcenny. Im więcej osób dołącza się do inicjatywy, tym bardziej znaczące będzie wsparcie dla Centrum Kardiologii i jej pacjentów.

Jak podkreśla Katerina Paerli, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Impel Griffin, działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu są nieodłączną częścią Impel Griffin: - Cieszymy się, że bierzemy udział w tak wielkiej sprawie i że co roku jest nas coraz więcej w centrum miasta. Mówię nie tylko o pracownikach spółki, ale o wszystkich nie obojętnych i dobrych ludziach, którym zależy na pomocy dzieciom .

Relację i galerię zdjeć z "Biegu pod kasztanami" znajdziecie na stronie Impel Griffin.