Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Bohaterowie są wśród nas

08 maja 2020

18 pracowników Grupy Impel przez dwa tygodnie przebywało i pracowało w odizolowanym szpitalu w Gdańsku. Dobrowolnie zgodzili się na pozostanie w placówce.

 

 

Pod koniec kwietnia, w związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem u kilkunastu pracowników, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku został objęty obowiązkową kwarantanną. W szpitalu dobrowolnie zgodziła się pozostać na czas jej trwania nie tylko wymagana część kadry medycznej, ale także personel wspierający działalność placówki. Wśród nich byli pracownicy Grupy Impel wykonujący prace porządkowo-czystościowe oraz transportowe. Od momentu objęcia izolacją całej placówki 18 pracowników Impela poddało się szpitalnej kwarantannie, aby mogła ona funkjonować bez przeszkód w tej trudnej sytuacji.

 

Całej ekipie zostały zapewnione odpowiednie warunki pobytu oraz właściwa diagnostyka. Dodatkowo Grupa Impel zapewnia swoim pracownikom wsparcie psychologiczne. Wszystkie 18 osób w piątek, 8 maja zakończyło kilkunastodniową separację i powróciło do swoich domów.

 

Gratulujemy im odważnej i odpowiedzialnej decyzji.

 

Więcej o codziennych zmaganiach naszych pracowników w walce z epidemią piszemy na LinkedIn w cyklu #UwagaOdwaga.