Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Career Expo we Wrocławiu - relacja

04 listopada 2016

25 października we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się targi pracy Career Expo. To jedno z najważniejszych wydarzeń na dolnośląskim rynku pracy przyciągnęło ponad 5 tysięcy odwiedzających, przede wszystkim studentów i absolwentów wyższych uczelni.

Career Expo to doskonała okazja dla firm do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi kandydatami,  przedstawienia im aktualnych ofert, a także poznania ich oczekiwań i planów zawodowych. My spotkaliśmy się z osobami zainteresowanymi karierą w Grupie Impel na stoisku firmowym, które przez całe targi cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedziły nas setki osób, zarówno tych, którzy są na początku swojej drogi zawodowej, jak i posiadających już spore doświadczenie. – Byliśmy pozytywnie zaskoczeni liczbą osób i różnorodnością obszarów, w jakich chcą pracować. W tym roku nasze stoisko odwiedziła też rekordowa liczba obcokrajowców. – mówi Magdalena Augustyńska, Koordynator ds. Personalnych.

Przez cały czas trwania imprezy miały miejsce liczne wydarzenia towarzyszące - dyskusje, szkolenia i prezentacje. Podczas panelu dyskusyjnego „Kim jest kandydat idealny” Impel reprezentowała Marta Łokuciejewska, Dyrektor ds. Rekrutacji, Szkoleń i Rozwoju. Celem debaty było przedstawienie słuchaczom, jakie oczekiwania mają pracodawcy wobec kandydatów oraz udzielenie wskazówek, jak  najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Prelegenci odpowiadali na szereg pytań, także od publiczności, oraz dzielili się wiedzą na temat standardów procesów rekrutacji w ich firmach.

Zobacz relację z Career Expo: