Po ponad 20 latach Grupa Impel opuści biurowiec przy ul. Ślężnej 118 i przeniesie się do nowoczesnej przestrzeni w budynku ZITA we Wrocławiu.

Nowa siedziba główna spółek Grupy Impel będzie mieścić się w kompleksie biurowym przy ulicy Słonimskiego we Wrocławiu. Budynek ZITA zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, z licznym dostępem do punktów usługowych i handlowych.

Zmiana wynika z potrzeby zapewnienia pracownikom wygodnego miejsca pracy z dostępem do infrastruktury miejskiej. W wybranej lokalizacji przygotowane zostaną miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Dla Grupy istotne było stworzenie przestrzeni, w której komfort pracy będzie wysoki. Znajdą się tu rozwiązania sprzyjające kreatywności, koncentracji, które równocześnie mają zapewnić dobre samopoczucie. 

-Zdajemy sobie sprawę, że biuro powinno być wielofunkcyjne i dobrze dostosowane do potrzeb pracujących w nim osób. Przy każdym zespole znalazły się odpowiednie strefy wsparcia w postaci dużych sal konferencyjnych. Głównym miejscem spotkań i sercem biura jest przestrzeń socjalna (…) – podkreśla Monika Chudobska, wiceprezes ds. pracowniczych z Grupy Impel.  Strefa ta jest elastyczna i może być prosto i szybko przearanżowana w przestrzeń na spotkania firmowe. Odpowiada to poniekąd aktualnym wyzwaniom organizacyjnym, jak elastycznym formy zatrudnienia.

Przy aranżacji nowej przestrzeni dla pracowników Grupa Impel współpracuje z firmą Workplace.

Przeprowadzka zaplanowana jest na I kwartał 2022 roku.

Aktualności