Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

DC System na Złotej 44

12 listopada 2013

Spółka DC System podpisała umowę na obsługę Marketing Suite, części pokazowej najdroższego i najbardziej ekskluzywnego apartamentowca Złota 44 w Warszawie.Spółka obsługuje kompletnie wyposażone pomieszczenia na 50 piętrze. Hasło reklamowe Marketing Suite ,,Najprawdopodobniej największa i najlepsza tego typu przestrzeń, jaka kiedykolwiek powstała w Europie”. Deweloper urządził na 50 piętrze trzy apartamenty pokazowe.
 

DC System realizuje usługę sprzątania apartamentów oraz części wspólnych, serwisu dziennego oraz stanowisko „handyman” („złotej rączki”). Świadczenie usług rozpoczęło się 8 października. Złota 44 to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany w Warszawie przy ul. Złotej 44. Budynek ma 192 metry wysokości, 54 piętra i 266 apartamentów. Autorem projektu jest architekt Daniel Libeskind. Założeniem przy jego tworzeniu było połączenie w jego wyglądzie przeszłości oraz przyszłości Warszawy.
 

Apartamenty wyposażone będą w system HMS, który umożliwia sterowanie za pomocą komputera m.in. klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem. System umożliwia również zamówienie jedzenia z restauracji.Dostęp do budynku będzie możliwy dzięki karcie magnetycznej, która umożliwi wjazd windą tylko na piętro na którym znajduje się apartament jej posiadacza. W budynku, do dyspozycji mieszkańców, będą udostępnione 24 metrowy basen, sauna, SPA, taras, fitness klub, a także Złota 44 Club, w którym mieszkańcy budynku będą mogli organizować wydarzenia.