Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

EIOS: Energy Industry & Oil Summit. Byliśmy tam!

06 kwietnia 2016

5 kwietnia w Warszawie odbyła się konferencja EIOS: Energy Industry & Oil Summit.
Wydarzenie stanowi platformę wymiany wiedzy pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w sektorze przemysłu, największymi ośrodkami akademickimi w Polsce a także studentami uczelni technicznych i biznesowych.

W trakcie konferencji odbyła się debata główna oraz liczne prelekcje, podczas których głos zabrali eksperci z największych firm działających w branży przemysłowej. Spotkania z praktykami stanowiły dla uczestników konferencji możliwość zapoznania się z aktualnymi problemami przemysłu i energetyki oraz z opiniami ekspertów na temat  ich rozwiązania.
Uczestnicy mogli wybrać warsztaty odbywające się w ramach jednej z trzech ścieżek: Investment, Consulting & Strategy oraz Production.

W ramach konferencji EIOS odbył się także warsztat prowadzony przez przedstawicieli Grupy Impel. Wojciech Rembikowski Wiceprezes Impel S.A. oraz Dorota Dałkowska strateg i analityk rynkowy z MarketCo Sp. z o.o. opowiadali uczestnikom konferencji o historii outsourcingu w Polsce oraz o tym jak minimalizować koszty i zwiększać efektywność przedsiębiorstwa, aby umożliwić jego ekspansję.

Na warsztat przybyło wielu młodych ludzi zainteresowanych tematyką outsourcingu, którzy nie tylko uważnie słuchali prelegentów, ale także aktywnie brali udział w dyskusji.
Podczas wydarzenia uczestnicy mogli również odwiedzić stoisko Impela, dowiedzieć się, jakie usługi świadczy na rzecz swoich Klientów Grupa Impel a także poznać możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie.