Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Europejski Kongres Gospodarczy już wkrótce

12 kwietnia 2017

Ogłoszono program IX edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 10-12 maja 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym  w Katowicach.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress) to platforma wymiany wiedzy i poglądów o najbardziej aktualnych zagadnieniach ekonomicznych. Podczas trzydniowego cyklu debat wskazywane są kierunki i rozwiązania kluczowe dla przyszłości gospodarki. To także wydarzenie o ugruntowanej pozycji i prestiżu. W ubiegłym roku wzięło w nim udział 8 tysięcy gości z kraju i zagranicy. - Ogromne zainteresowanie udziałem w IX edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego już teraz pozwala nam szacować, że frekwencja w tym roku będzie jeszcze większa - mówi Wojciech Kuśpik, Prezes Grupy PTWP SA oraz inicjator wydarzenia.
 

W tym roku w blisko stu sesjach tematycznych weźmie udział kilkuset panelistów, m.in. reprezentanci krajowego i europejskiego parlamentu, przedstawiciele rządów Polski, Europy i świata oraz prezesi największych firm i biznesmeni. Nie zabraknie też debat z udziałem naszych ekspertów. Impel reprezentować będą: Grzegorz Dzik, Prezes Zarządu Impel SA, Jakub Dzik, Wiceprezes Zarządu Impel SA, oraz Ewa Górska-Herezo, Prezes Zarządu Impel Cleaning. Tradycyjnie zapraszamy również na nasze stoisko w strefie VIP, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółek Grupy Impel i poznać nowości z naszej szerokiej oferty usług dla biznesu.
 

Dowiedz się więcej o Europejskim Kongresie Gospodarczym
Obejrzyj spot i przeczytaj relację z VIII edycji Kongresu w 2016 r.


fot. PTWP SA