Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Gorąco w pracy? Zamów montaż lub serwis klimatyzacji.

01 lipca 2016

Gdy słupek rtęci idzie w górę i słońce daje się we znaki, chętnie szukamy ochłody w klimatyzowanych wnętrzach. Jednak należy pamiętać, że tylko sprawna klimatyzacja jest gwarancją czystego, zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

Świeże powietrze to komfort i dobre samopoczucie, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że sam fakt posiadania instalacji klimatyzacyjnej nie wystarcza do zapewnienia zdrowego mikroklimatu w biurze, urzędzie, szpitalu, na hali produkcyjnej czy w sklepie. Instalacja nieodpowiednio lub zbyt rzadko serwisowana to siedlisko bakterii, grzybów i pasożytów, które wdychamy razem z powietrzem, co niesie przykre konsekwencje dla zdrowia w postaci np. przewlekłych bólów głowy, podrażenienia oczu, zaostrzenia się objawów alergicznych. Dodatkowo, brak cyklicznych serwisów instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych może być powodem zagrożeń pożarowych, a nawet wybuchów, co powinni mieć na uwadze szczególnie właściciele czy najemcy budynków.

Gorąco w pracy? Zamiast narzekać, zamów montaż lub zrób serwis instalacji klimatyzacyjnej już dziś. Spółka Impel Tech Solutions specjalizująca się w kompleksowych usługach dotyczących urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, zaprasza do skorzystania z oferty.

Zgłoś przegląd klimatyzacji biurowej >>>