Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na Biznes Forum w Odessie

20 października 2020
Grupa Impel uczestniczyła w polsko-ukraińskim forum z udziałem prezydenta Polski i Ukrainy w Odessie. Spotkanie odbyło się 13 października. 
 
 
Polska do współpracy z Ukrainą, do rozwoju naszych więzi gospodarczych podchodzi naprawdę bardzo poważnie, widzimy to jako wielkie zadanie na przyszłość, wielką perspektywę, która – mam nadzieję – przyniesie ogromne korzyści zarówno Rzeczypospolitej – mojemu krajowi, jak również Ukrainie – podkreślił prezydent Andrzej Duda, który wspólnie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim uczestniczył w Odessie w otwarciu polsko-ukraińskiego forum biznesowego. 
 
W wydarzeniu wzięła udział Sylwia Krasoń-Kopaniarz, dyrektor Biura Rynków Zagranicznych Impel SA. Podczas spotkania przedstawiła strategię rozwoju Grupy Impel na rynku ukraińskim. Po zakończeniu Forum Prezydent RP spotkał się z przedstawicielami polskiego biznesu na Ukrainie. 
 
Więcej o forum tutaj
 
 
Fot. za https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,379,odessa-polsko-ukrainskie-forum-biznesowe.html oraz archiwum Grupy Impel.