Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na EEC w Katowicach

16 kwietnia 2015

Przedstawiciele Grupy Impel wezmą czynny udział w dyskusjach VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego - największej imprezy biznesowej Europy Centralnej, która rozpocznie się już 20 kwietnia w Katowicach.

 

W trzydniowym cyklu debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących konferencji uczestniczyć będzie ponad sześć tysięcy gości. Swoją obecność potwierdzili czołowi decydenci polityczni oraz prezesi największych polskich i zagranicznych firm, eksperci i biznesmeni, którzy porozmawiają o innowacyjnej Europie, przemyśle, polityce regionalnej, klimacie oraz odpowiedzialnym biznesie.

 

Prezes Zarządu Impel S.A., pan Grzegorz Dzik, weźmie udział w panelu dyskusyjnym: Polityka gospodarcza – Polska 2020i wypowie się na temat roli otoczenia regulacyjnego i wpływu administracji państwowej na warunki biznesu w Polsce. W dyskusji na temat: „Zdrowy szpital, czyli jaki?” Prezes Zarządu Impel Cleaning, pan Bogdan Dzik, będzie debatował o zmianach w Ustawie Zamówień Publicznych i zmianach na rynku pracy oraz ich wpływie na outsourcing i bezpieczeństwo usług w szpitalach. Również Prezes Vantage Development, pan Edward Laufer, zabierze głos w dwóch panelach tematycznych: budownictwo i mieszkalnictwo, podczas których skupi się na tematach związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz budownictwem mieszkaniowym.

 

Bezpośrednie, telewizyjne relacje z VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego dostępne będą na stronie http://www.eecpoland.eu