Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na jubileuszowym Forum Edukacji Biznesowej

08 października 2018

Grupa Impel będzie obecna na 10. Forum Edukacji Biznesowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 9 października prelekcję wygłoszą Katarzyna Dorywała oraz Nina Twardowska.


Forum Edukacji Biznesowej (FEB) to koło naukowe powstałe z inicjatywy studentów. Ma na celu przybliżyć studentom świat biznesu poprzez cyklicznie organizowane spotkania z praktykami biznesu. Co roku w spotkaniach w ramach FEB uczestniczy średnio ok. 1300 studentów ze wszystkich wrocławskich uczelni.

W tym roku między 8-26 października organizatorzy zapraszają na trzy bloki tematyczne:

  • Technologie
  • Wystąpienia publiczne
  • Ekspansja międzynarodowa

 

Grupa Impel zaprezentuje się w pierwszym z nich. Nasi eksperci opowiedzą o nowych technologiach dla biznesu. Wspólne wystąpienie Niny Twardowskiej i Katarzyny Dorywały zatytułowane "Nowe technologie, kierunki, wpływ na biznes i rynek pracy” będzie składać się z dwóch części:
•    trendy na rynku oraz kierunki wykorzystywania nowych technologii w Grupie Impel
•    robotyzacja w usługach na przykładzie usług w BPO oraz wpływ nowych technologii na rynek pracy.


Po prelekcji planowana jest krótka sesja Q&A.
Prezentacja rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa półtorej godziny. W jej trakcie oraz bezpośrednio po będzie okazja do spotkania się na stoisku firmowym z pracownikami Grupy Impel. Nasz dział HR z chęcią odpowie na wszelkie pytania ze strony studentów dotyczące możliwości kariery w firmie.

Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy odbywają się za pomocą platformy EVENTBRITE.
Więcej o wydarzeniu tutaj