Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na VII Forum Rynku Zdrowia

14 listopada 2011

Forum Rynku Zdrowia jest największą w Polsce imprezą dedykowaną przedstawicielom służby zdrowia. W tym roku uczestniczyło w niej ponad 1200 osób, w tym przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, dyrektorzy i menedżerowie większości szpitali i placówek medycznych.

Grupa Impel towarzyszy forum już kilka lat, oferując na swoim stoisku usługi dla szpitali i placówek medycznych, tj.: usługi porządkowo-czystościowe i usługi technicznej obsługi nieruchomości – czyli usługi realizowane w ramach JB1. W tym roku zaprezentowane zostały  także usługi cateringowe i pralnictwa szpitalnego – oferowane w ramach JB3.

Po zakończeniu pierwszego dnia konferencji przedstawiciele Grupy Impel mieli możliwość spotkania się z zaproszonymi Klientami w zorganizowanym  VIP Roomie.

„Z naszych usług korzystają zarówno prywatne, jak i publiczne zakłady opieki zdrowotnej, zatem uczestnictwo w takich imprezach, jak Forum Rynku Zdrowia jest wpisane w strategię naszej działalności. Zależy nam zarówno na utrzymaniu jak najlepszych relacji z naszymi dotychczasowymi klientami, jak i na nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. To miłe, że nasi Klienci nie wyobrażają sobie Forum Rynku Zdrowia bez Grupy Impel.” – powiedział Bogdan Dzik, Prezes Impel Cleaning sp. z o.o.