Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na World Commerce Summit

29 kwietnia 2016

W dniach 14-15 kwietnia 2016 roku  w Warszawie odbyła się konferencja World Commerce Summit, która objęta była honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

World Commerce Summit to wydarzenie o międzynarodowym zasięgu, które gromadzi m.in. kilkudziesięciu właścicieli sieci dystrybucyjnych z Emiratów Arabskich i Afryki poszukujących dostawców artykułów spożywczych i przemysłowych.

W spotkaniu wzięło udział ponad 200 uczestników zaangażowanych w wymianę handlową i inwestycje na rynkach afrykańskich, bliskowschodnich i europejskich.
Wśród 40 prelegentów znaleźli się m.in.: Mateusz Morawiecki, Wiceprezes rady Ministrów, Minister Rozwoju; i oraz wybitni przedstawiciele biznesu, m.in.: Khalifa Ahmed Al Ali, Dyrektor Food Security Center z Abu Dhabi; Fahad Al Gergawi, Prezes Zarządu FDI Dubai; Gilman Kasiga, Współwłaściciel EA-Power Limited z Tanzanii; oraz George Njenga, Dziekan Strathmore Business School z Kenii.  
W trakcie wydarzenia Grupę Impel reprezentowała Pani Sylwia Krasoń-Kopaniarz Executive President for International Operations Impel S.A.

Głównym celem World Commerce Summit jest wsparcie ekspansji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych oraz promocja Polski wśród partnerów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy.