Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel na XV Forum Samorządowym

13 października 2017

Już po raz piętnasty przedstawiciele administracji samorządowej i świata biznesu spotkali się na Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, by omówić trendy w gospodarce oraz ich wpływ na zarządzanie infrastrukturą komunalną. Wydarzenie odbyło się w dniach 5-6 października 2017 i zgromadziło niemal 1300 osób. Z ramienia Grupy Impel wystąpiły spółki Insperit Data Management i Impel Tech Solutions, które reprezentują obszar biznesowy Industrial Services.

 

Podczas debaty „Inteligentna transformacja przestrzeni miejskiej” w ramach ścieżki tematycznej "Miasto przyszłości" prezes zarządu Insperit Krzysztof Wojciechowski zaprezentował technologię skanowania laserowego, która pozwala na gromadzenie szczegółowych danych dotyczących infrastruktury miejskiej, a następnie zarządzanie nimi na potrzeby remontowe, inwestycyjne, zarządzania nieruchomościami, promocji regionów czy też planowania przestrzennego.

 

Na stoisku firmowym Grupy Impel zostało natomiast zaprezentowane rozwiązanie służące do ograniczania energochłonności budynków, w tym obiektów użyteczności publicznej.