Już 1 września startuje RakReaton, akcja organizowana przez Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Organizatorzy RakReatonu 2022 rzucają ogólnopolskie wyzwanie zachęcając uczestników do aktywności fizycznej. To już trzecia edycja akcji, po raz kolejny Grupa Impel jest jej partnerem.

Zgodnie z ideą RakReatonu uczestnicy akcji przez cały wrzesień pokonują kilometry w ramach różnych aktywności fizycznych. Każdy pokonany kilometr zostaje zamieniony na wsparcie finansowe dzięki partnerom wydarzenia, takim jak Grupa Impel. Tegoroczny cel to łącznie milion kilometrów – liczonych jako suma aktywności wykonanych przez wszystkich uczestników akcji. Jeśli uczestniczy zrealizują cel, to partnerzy akcji przekażą 120 tys. złotych na rzecz dzieci chorujących na nowotwory.  

W akcji można wziąć udział zarówno indywidualnie, jak i zespołowo – do czego zachęcają organizatorzy RakReatonu 2022. Dla pracowników firm to doskonały sposób na integrację zespołów, a dla wszystkich świetny pretekst do zwiększenia swojej aktywności, nie tylko dla własnego zdrowia, ale też dla idei niesienia pomocy chorym dzieciom.

Aby dołączyć do wyzwania wystarczy zarejestrować się w aplikacji Activy i zapisywać w niej wszystkie swoje aktywności. Firmy, które chcą zgłosić uczestnictwo swojego zespołu powinny skontaktować się z organizatorem RakReatonu – Fundacją na Ratunek dzieciom z Chorobą Nowotworową. Więcej informacji na temat udziału w wyzwaniu znajdziesz na stronie Fundacji.

logo RakReaton

Wrześniowa edycja RakReatonu stanowi element Kampanii Złotej Wstążki. Jej celem jest zwrócenie uwagi na konieczność udzielania wsparcia dzieciom z chorobą nowotworową oraz ich rodzinom.  Akcja RakReaton potrwa do końca września – miesiąca świadomości nowotworów dziecięcych.

Aktualności