#TIKTOKERZYdlaUkrainy to charytatywne spotkanie największych twórców TikToka w geście solidarności z Ukrainą. Wydarzenie odbędzie się już 9 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Cały dochód zebrany ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej i Fundacji In Corpore z Katowic.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubionych tiktokowych twórców, zdobyć ich autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie czy nagrać film na TikToka. Podczas eventu nie zabraknie niespodzianek i konkursów.

#TIKTOKERZYdlaUkrainy – Grupa Impel solidarna z Ukrainą

Od początku ataku Rosjan na Ukrainę Grupa Impel angażuje się w akcje pomocowe dla obywateli Ukrainy. Należą do nich m.in. zbiórki finansowe i rzeczowe, które wspierają działalność Fundacji Ukraina i Fundacji im. św. Jadwigi.  

W ramach wsparcia wydarzenia #TIKTOKERZYdlaUkrainy grupa naszych pracowników nieodpłatnie zajmie się montażem i demontażem sceny oraz umeblowaniem miejsca spotkania. Dodatkowo przeprowadzi serwis porządkowy przed, w trakcie i po wydarzeniu, a także zadba o bezpieczeństwo uczestników i gwiazd zgromadzonych w obiekcie.

Weź udział i okaż wsparcie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu #TIKTOKERZYdlaUkrainy i dziękujemy naszym pracownikom godną naśladowania postawę i bezinteresowne zaangażowanie się w inicjatywę.

Bilety można kupić tutaj.  

Więcej o spotkaniu na stronie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

#TIKTOKERZYdlaUkrainy - plakat z zaproszonymi gwiazdami TikToka

Aktualności