2-3 września w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona w całości kondycji sektora nieruchomości komercyjnych. Grupa Impel,  dostawca usług dla tej branży, od kilku lat patronuje temu wydarzeniu. 

Tegoroczne Property Forum zdominują analizy bieżącej pandemicznej i postpandemicznej sytuacji. Czy rynek nieruchomości wyjdzie z tego czasu obronną ręką? Jakie przed nim rysują się perspektywy, w najbliższym czasie i te bardziej długoterminowe? Obecni na nim eksperci pracujący w branży i zajmujący się nią dokonają wspólnego bilansu zysków i strat w czasach pandemii COVID-19.

Jednym z nich będzie Robert Mazur z Grupy Impel. Na co dzień dyrektor Integrated Facility Management – zintegrowanej obsługi nieruchomości. Z branżą jest związany już ponad 10 lat. Swoją wiedzą podzieli się z uczestnikami panelu Magazyny w świetnej kondycji. Dyskusja odbędzie się 2 września o godz. 12:00.

Property Forum ma w tym roku hybrydową formułę. Wydarzenie będzie miało miejsce w hotelu Sheraton oraz bedzie dostępne online.

Grupa Impel jest partnerem Property Forum 2021.

Property Forum

Aktualności