Grupa Impel patronuje 19. edycji najbardziej prestiżowego konkursu z dziedziny gospodarki i biznesu na Dolnym Śląsku. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy nominowanych do nagrody w ośmiu kategoriach. Kto ma szanse na Gryfa w tym roku?

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, bo tak brzmi jego pełna nazwa, to konkurs organizowany od 2004 roku. Nagrodą wyróżniane są najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. Wydarzenie to, co roku przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

Kto zwycięża?

Nagrodę mają szansę otrzymać najważniejsze przedsięwzięcia gospodarcze regionu. Kapituła bierze pod uwagę innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, prospołeczne działania i wymierne korzyści dla regionu. Finałem konkursu jest Wielka Gala Biznesu, która odbędzie się 24 października w Teatrze Muzycznym Capitol.

Nominacje do nagrody Dolnośląski Gryf

Do tegorocznego konkursu zgłosiło się blisko 130 firm i organizacji. Kapituła konkursu wybrała po trzech nominowanych w każdej z ośmiu kategorii. Listę nominowanych oraz więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie konkursu.

Aktualności