Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel startuje z e-commercem usług. Sprawdź jakie usługi kupisz online.

23 kwietnia 2021

Aktualne trendy konsumenckie, wskazują, że w 2020 roku popularność platform zakupowych online wzrosła aż o 26%. W ten kierunek wpisuje się również Grupa Impel. Dla klientów biznesowych jak i indywidualnych, uruchomiona została nowa platforma zakupowa Impel24.pl. Już teraz w e-sklepie można złożyć zamówienie lub kupić online usługi: dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń m.in. przez ozonowanie czy zamgławianie oraz kompleksowego czyszczenia płyt nagrobnych i sprzątania otoczenia wokół grobu, a także usługi profesjonalnego czyszczenia paneli fotowoltaicznych.

 

Wszyscy obserwujemy jak wiele obszarów działalności przeniosło się do świata cyfrowego. Rynkowa rzeczywistość przyspieszyła więc prace nad digitalizacją usług w Grupie Impel. Efektem tych działań jest platforma, w której nasi klienci, zarówno indywidulani, jak i biznesowi, mają możliwość złożenia zamówienia i zakupu usług przez 24h / 7 dni w tygodniu.  

 

Jakie usługi kupisz w impel24.pl?  

 

Klienci biznesowi mogą złożyć zamówienie lub kupić usługi skutecznej dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń m.in. przez ozonowanie i zamgławianie. Usługi realizowane są na terenie całej Polski 24h/7 dni w tygodniu.   

 

Kolejną usługą dostępną w impel24.pl jest kompleksowe czyszczenie płyt nagrobnych i sprzątanie terenu wokół grobu. Klienci mają do wyboru 3 opcje: podstawową, standardową i kompleksową. Te usługi realizowane są na terenie Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy i Warszawy.  

 

W ofercie impel24.pl jest także profesjonalne czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Usługi realizowane będą w województwach: pomorskim, małopolskim, lubelskim, wielkopolskim, podkarpackim, mazowieckim i dolnośląskim.  

 

Kup lub zamów online na www.impel24.pl