Aktualne trendy konsumenckie, wskazują, że w 2020 roku popularność platform zakupowych online wzrosła aż o 26%. W ten kierunek wpisuje się również Grupa Impel. Dla klientów biznesowych jak i indywidualnych, uruchomiona została nowa platforma zakupowa Impel24.pl. Już teraz w e-sklepie można złożyć zamówienie lub kupić online usługi: dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń m.in. przez ozonowanie czy zamgławianie oraz kompleksowego czyszczenia płyt nagrobnych i sprzątania otoczenia wokół grobu, a także usługi profesjonalnego czyszczenia paneli fotowoltaicznych.

Wszyscy obserwujemy jak wiele obszarów działalności przeniosło się do świata cyfrowego. Rynkowa rzeczywistość przyspieszyła więc prace nad digitalizacją usług w Grupie Impel. Efektem tych działań jest platforma, w której nasi klienci, zarówno indywidulani, jak i biznesowi, mają możliwość złożenia zamówienia i zakupu usług przez 24h / 7 dni w tygodniu.

Jakie usługi kupisz w impel24.pl?
Klienci biznesowi mogą złożyć zamówienie lub kupić usługi profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń m.in. przez ozonowanie i zamgławianie. Usługi realizowane są na terenie całej Polski 24h/7 dni w tygodniu.

Jak poradzić sobie z koronawirusem w firmie?

Kolejną usługą dostępną w impel24.pl jest profesjonalne czyszczenie płyt nagrobnych i sprzątanie terenu wokół grobu. Klienci mają do wyboru 3 pakiety: podstawowy, standardowy i kompleksowy. Te usługi realizowane są na terenie Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy i Warszawy.

Kolejnym produktem, który znalazł się w ofercie impel24.pl jest profesjonalne czyszczenie paneli fotowoltaicznych. Usługi realizowane będą w województwach: pomorskim, małopolskim, lubelskim, wielkopolskim, podkarpackim, mazowieckim i dolnośląskim.

Dotychczas spółki należące do Grupy Impel koncentrowały się przede wszystkim na obsłudze klientów biznesowych. Wraz ze startem portalu impel24.pl, Grupa Impel otwiera szersze możliwości korzystania ze swoich usług przez klientów indywidualnych. Oprócz nowego serwisu internetowego, w ostatnich tygodniach wystartował także internetowego sklep bhponline-24.pl z produktami higieny i artykułami BHP.

Aktualności