Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Grupa Impel wprowadza bezobsługowe bufety

06 maja 2021

Zamiast klasycznych bufetów i kantyn pracowniczych proponujemy klientom w pełni bezobsługowe bufety IMFOOD Bistro i Kawa czynne 24h przez 7 dni w tygodniu.

 
 
Pandemia zmienia zwyczaje, ale i oczekiwania konsumentów i klientów biznesowych. Bezobsługowe automaty zyskują na popularności ze względu na ograniczony kontakt z innymi, ale również większą dostępność w czasach pracy hybrydowej i w zaostrzonych warunkach sanitarnych. Grupa Impel postanowiła odpowiedzieć na te oczekiwania i oferuje klientom rozwiązanie żywienia oparte na maszynach vendingowych.
 

Catering dostępny przez całą dobę

 

IMFOOD Bistro i Kawa to nowoczesny, intuicyjny system żywienia oferowany w miejsce klasycznych bistr pracowniczych czy kantyn szpitalnych. W pełni samoobsługowe bufety gwarantują nieograniczony dostęp do posiłków. Twoi pracownicy lub klienci przez całą dobę mogą kupić w samosprzedających automatach przekąski, napoje, kanapki oraz zestawy obiadowe z możliwością podgrzania. 

Za wszystko można zapłacić bezpiecznymi płatnościami bezgotówkowymi takimi jak karta płatnicza, BLIK, Android Pay, Google Pay, Apple Pay. 
 
 
Automaty vendingowe IMFOOD – czy to się opłaca?
 
Tak, bo IMFOOD Bistro i kawa to: 
 
  • szybki i bezpieczny dostęp do przekąsek, kanapek, napojów ciepłych i zimnych, obiadów z możliwością odgrzania lub zabrania do domu
  • dostępność do posiłku 24h/7 
  • regularne odżywianie się poprawia koncentrację, co wpływa na lepszą wydajność podczas wykonywania obowiązków w pracy 
  • wygodne rozwiązanie dla m.in. szpitali, szkół, administracji, zarządców nieruchomości biurowych, zakładów przemysłowych, magazynów logistycznych.

 

 

Kontakt

email: cc.info@impel.pl

tel: 800 190 911