Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

IFS w Polskiej Federacji Szpitali

13 grudnia 2019

Zarząd PFSz postanowił przyjąć Impel Facility Services do grona członków wspierających. Jest to organizacja pracodawców zrzeszająca szpitale w całej Polsce.

 


PFSz funkcjonuje od 2011 roku, jej członkami jest ponad 210 szpitali z całego kraju. Federacja działa na rzecz poprawy warunków w polskich szpitalach – lepszego finansowania, wzrostu znaczenia kadry zarządzającej, bezpieczeństwa pacjentów oraz pracowników, a także jakości, dobrych praktyk zarządzania, edukacji oraz dobrego ustawodawstwa. PFSz współpracuje z różnego rodzaju organizacjami, które tak jak spółka Impel Facility Services są przyjmowane do grona członków wspierających.


28 listopada 2019 roku odbyła się konferencja programowa Polskiej Federacji Szpitali, w której udział brali decydenci i zarządzający zrzeszonymi placówkami. Rozmawiano m.in. o wyzwaniach w zarządzaniu jakością w polskich szpitalach, bezpieczeństwie, optymalizacjach i innowacjach oraz powołano Instytut Nowych Technologii. W wydarzeniu uczestniczyła także Ewa Górska-Herezo, wiceprezes Impel Facility Services, Grupa Impel.