Imfood, najnowsza propozycja od Impel Catering została zaprezentowana na 15. Forum Rynku Zdrowia. I wzbudziła spore zainteresowanie wśród zarządzających placówkami medycznymi.

Forum Rynku Zdrowia odbyło się 21-22 października w Warszawie. Grupa Impel pokazała na nim dwa innowacyjne produkty ze swojej oferty pomagające w efektywnym zarządzaniu szpitalami. Mowa o systemie Prognosis przeznaczonym do zarządzania energią elektryczną. Drugą nowością w ofercie Grupy jest rozwiązanie opracowane z myślą o żywieniu zbiorowym w placówkach medycznych. Imfood to produkt, który łączy w sobie zarówno zaspokojenie potrzeb pacjentów, jak i oczekiwań menadżerów.

Imfood jest tak skonstruowany, że nie wymaga tak dużych zasobów kadrowych i powierzchni kuchni jak w tradycyjnym modelu. Jest też mniej energochłonny. To wszystko powoduje, że cena usługi w standardzie Imfood jest porównywalna z systemem żywienia, który dominuje obecnie – podsumowuje prezes Krzysztof Bruski.

Zobacz film i poznaj nową jakość żywienia:

Dowiedz się więcej o nowatorskim rozwiązaniu w wywiadzie z Krzysztofem Bruskim, prezesem Impel Catering, przeprowadzonym przez redakcję RynkuZdrowia.pl.

Aktualności