Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Business Solutions na Kongresie Kadry & Expo

16 listopada 2012

W dniach 12-13.11.2012 r. w Warszawie odbyło się  jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży HR - XVI Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo. Na kongresie dyrektorzy, menedżerowie oraz przedstawiciele działów HR mogli zapoznać się z ofertami największych firm usługowych i szkoleniowo- doradczych w Polsce.

Podczas wydarzenia swoje usługi zaprezentowały spółki z Linii Produktowej Impel Business Solutions. Stoisko Impela cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników kongresu z uwagi na nowoczesny, interaktywny system wystawienniczy oraz ciekawą ofertę zintegrowanych usług.

Kongres Kadry & Expo był również okazją do wymiany poglądów i wysłuchania ponad trzydziestu wystąpień ekspertów z branży HR. Zaproszeni goście opowiedzieli, w jaki sposób zmienia się  podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w polskich firmach i w korporacjach międzynarodowych. Jednym z prelegentów był Pan Grzegorz Tyszka, prezes zarządu Linii Produktowej Impel Business Solutions. Zapoznał on uczestników wydarzenia z tematem „Competence Service, synergia kompetencji outsourcingowych jako wartości dodanej dla biznesu", przedstawiając zintegrowaną ofertę usług w LP Business Solutions.