Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel chronił Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów

29 października 2013

W dniach 20 - 27 października br. we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów. Zawody zostały zorganizowane w Hali Stulecia, a w rywalizacji wzięło udział 317 reprezentantów z 59 państw. Ochronę tej prestiżowej imprezy sportowej powierzono spółce Impel Security Polska.

Współpracownicy Impela rozpoczęli pracę już trzy dni przed imprezą, kiedy na terenie Hali Stulecia trwały intensywne przygotowania do zawodów. Podczas dni technicznych w ochronę obiektu zaangażowanych było 4 pracowników. Natomiast nad zapewnianiem bezpieczeństwa podczas mistrzostw czuwało 42 pracowników ochrony oraz kierownik ds. bezpieczeństwa.

Pracownicy ochrony odpowiadali za bezpieczeństwo wewnątrz obiektu oraz na terenach przyległych m.in. parkingach. Prowadzili kontrolę osób wchodzących na teren i dbali o to, aby w strefach wskazanych przez organizatorów znajdowały się tylko osoby do tego upoważnione. Posterunki ochrony zlokalizowane były przy drzwiach głównych i ewakuacyjnych, przy pomoście głównym (na którym rozgrywały się zawody), na trybunach oraz w miejscach wyznaczonych dla zawodników, sędziów i VIP-ów.