Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Cleaning Fair Play po raz piąty

13 grudnia 2012

Spółka Impel Cleaning po raz piąty z rzędu została laureatem programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości - Przedsiębiorstwo Fair Play. Spółka otrzymała również Złotą Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play.

Celem programu jest nagradzanie firm, które wykazują się rzetelnością i uczciwością w relacjach z kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną i władzami.

W tegorocznej edycji programu udział wzięły 542 firmy z całej Polski, spośród których 514 przeszło dwustopniową weryfikację, spełniając wymagania regulaminowe.

Uroczyste wręczenie certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play odbyło się podczas Wielkiej Gali 7. grudnia br. w Sali Kongresowej w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jego ideą jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych wobec partnerów biznesowych, a także kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.