Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Cleaning uczestniczył w X Forum Szpitali Klinicznych

26 czerwca 2012

Forum Szpitali Klinicznych otrzymało miano najbardziej prestiżowego spotkania środowisk medycznych. Podczas tegorocznego spotkania poruszono wiele tematów związanych z funkcjonowaniem szpitali klinicznych. Reprezentanci środowisk medycznych wygłosili referaty dotyczące zagadnień związanych między innymi z informatyzacją szpitali i zarządzaniem nimi.

Pierwszego dnia Zarząd Spółki Impel Cleaning: Bogdan Dzik - Prezes Zarządu Impel Cleaning sp. z o.o., Ewa Górska-Herezo - Wiceprezes Zarządu Impel Cleaning sp. z o.o., Piotr Regulski - Wiceprezes Zarządu Impel Cleaning sp. z o.o. oraz Joanna Korzeniowska-Chmielewska - Dyrektor handlowy regionu północno-zachodniego Impel Cleaning sp. z o.o. wzięli udział w spotkaniu z dyrektorami szpitali klinicznych.

Korzystając z przywileju Sponsora Głównego, Spółka Impel Cleaning poprosiła swoich dotychczasowych klientów o krótkie wypowiedzi na temat współpracy. Była to nowa forma prezentacji, która w ocenie reprezentantów Spółki, bardzo się sprawdziła.

„Pozytywne opinie współpracujących z nami Klientów pozwoliły zarówno nam, jak i pozostałym uczestnikom spotkania, na obiektywną ocenę usług świadczonych przez Impel Cleaning. Cieszy nas, że mamy tylu usatysfakcjonowanych Klientów." - powiedział Bogdan Dzik, Prezes Zarządu Impel Cleaning sp. z o.o.

Uroczysta kolacja, która zakończyła pierwszy dzień forum, była świetną okazją do rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami Spółki Impel Cleaning.

Rozmowy były kontynuowane podczas drugiego dnia forum przy stoisku spółki Impel Cleaning, która zaprezentowała szeroką ofertę dla szpitali proponowaną przez JB1.