Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

16 stycznia 2017

Pracownicy ochrony Impel Security już po raz czwarty zabezpieczali charytatywnie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu.

15 stycznia odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sosnowieckiej Hali Widowiskowo-Sportowej DorJan zlokalizowano największy w regionie Zagłębia sztab WOŚP, skąd odbywały sie również łączenia na żywo ze sztabem głównym w stacji telewizyjnej. Program wydarzenia obfitował w atrakcje: koncerty, pokazy, konkursy, rozgrywki sportowe, kiermasze. Imprezę zakończono o godz. 20:00 tradycyjnym "światełkiem do nieba" czyli pokazem sztucznych ogni.

Pracownicy ochrony z oddziału Impel Security w Katowicach jak co roku mieli swój wkład w tą wyjątkową społeczną akcję charytatywną. Korzystając z doświadczenia w obsłudze imprez masowych, zabezpieczali wydarzenie, zarówno w hali widowiskowej, jak i na zewnątrz, gdzie odbywały się m.in. pokazy wojskowe, strażackie i offroadowe. Ochrona miała za zadanie pilnować porządku i zapewnić bezpieczeństwo wolontariuszom (także podczas przeliczania gotówki zebranej do puszek oraz w czasie licytacji), osobom zaangażowanym w organizację imprezy oraz przybyłym gościom.
Zadanie zostało wykonane - Orkiestra w Sosnowcu zagrała bez zakłóceń.