Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

16 stycznia 2017

Pracownicy ochrony Impel Security już po raz czwarty zabezpieczali charytatywnie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu.

15 stycznia odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sosnowieckiej Hali Widowiskowo-Sportowej DorJan zlokalizowano największy w regionie Zagłębia sztab WOŚP, skąd odbywały sie również łączenia na żywo ze sztabem głównym w stacji telewizyjnej. Program wydarzenia obfitował w atrakcje: koncerty, pokazy, konkursy, rozgrywki sportowe, kiermasze. Imprezę zakończono o godz. 20:00 tradycyjnym "światełkiem do nieba" czyli pokazem sztucznych ogni.

Pracownicy ochrony z oddziału Impel Security w Katowicach jak co roku mieli swój wkład w tą wyjątkową społeczną akcję charytatywną. Korzystając z doświadczenia w obsłudze imprez masowych, zabezpieczali wydarzenie, zarówno w hali widowiskowej, jak i na zewnątrz, gdzie odbywały się m.in. pokazy wojskowe, strażackie i offroadowe. Ochrona miała za zadanie pilnować porządku i zapewnić bezpieczeństwo wolontariuszom (także podczas przeliczania gotówki zebranej do puszek oraz w czasie licytacji), osobom zaangażowanym w organizację imprezy oraz przybyłym gościom.
Zadanie zostało wykonane - Orkiestra w Sosnowcu zagrała bez zakłóceń.