Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Firmą Roku w rankingu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców

24 października 2016

Warszawska Izba Przedsiębiorców już po raz 19 nagrodziła najlepsze polskie firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji. Uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie nagród nastąpiło podczas Wielkiej Gali WIKTORIA w niedzielę, 22 października.

Miło nam poinformować, że Kapituła plebiscytu podjęła decyzję o przyznaniu firmie Impel GODŁA  PROMOCYJNEGO  WIKTORII, a w dowód osiągnięć firmy przyznany został również Status: FIRMA ROKU.

W konkursie WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców do tej pory wzięło w udział ponad 6150 firm, spośród których 656 zostało nagrodzonych. Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski , Prezydent m. st. Warszawy - łącznie 26 instytucji, w tym: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Klub Integracji Europejskiej, Związek Powiatów Polskich, a także 15 redakcji - m.in. Wprost, MSP Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Stowarzyszenie Mediów Polskich.

Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.