Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Griffin nagrodzony Złotym Medalem Lider Branży 2016 wśród firm usługowych na Ukrainie.

08 kwietnia 2016

Firma Impel Griffin, ukraińska spółka wchodząca w skład Grupy Impel, została nagrodzona Złotym Medalem Lider Branży 2016 wśród firm usługowych na Ukrainie. Konkurs był przeprowadzony przez Krajowy Ranking Biznesowy Ukraińskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.
 

Spółka została nagrodzona za:

  • znaczący wkład w przemysł i gospodarkę Ukrainy
  • zachowanie wysokich standardów ochrony socjalnej pracowników
  • wprowadzenie zaawansowanych technologii
  • tworzenie wizerunku Ukrainy jako państwa rozwiniętego gospodarczo


W tegorocznej edycji Krajowego Rankingu Biznesowego wzięło udział ponad 100 000 przedsiębiorstw. W wyniku analizy danych finansowych i gospodarczych ponad 600 ukraińskich firm zostało zakwalifikowanych do dalszego etapu. Ranking ma na celu identyfikację najlepszych firm i przyciągnięcie uwagi globalnej społeczności do ukraińskiego biznesu. Laureatami nagrody nie są wyłącznie duże i znane firmy, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Głównymi kryteriami podlegającymi  ocenie są osiągnięcia gospodarcze, terminowe płacenie podatków oraz odpowiedzialność społeczna. Przedsiębiorstwa oceniane w sposób przejrzysty i obiektywny na podstawie sprawdzonych technik stosowanych przez światowe agencje ratingowe.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza codzienna praca, sukcesy i osiągnięcia zostały dostrzeżone i nagrodzone tym ważnym tytułem. Nasz zespół oraz doświadczenie w obsłudze klientów są kluczem tego sukcesu. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem, że nasza firma rozwija się z sukcesem i utrzymuje pozycję lidera na rynku ukraińskim." - mówi  Vitali Opanasyuk Dyrektor Generalny  Impel Griffin .

Oprócz nagrody głównej Krajowy Ranking Biznesowy przyznał wiele prestiżowych nagród  dla specjalistów.  Krajowy certyfikat  "Specjalista Roku 2016" za całokształt pracy i umiejętności zawodowe otrzymał Alexander  Dudchenko, Dyrektor Regionu Centralnego Impel Griffin.