Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

IMPEL IT na Sap Forum w Sopocie

26 maja 2013
W dniach 22-24 maja 2013 w Sopocie odbyła się kolejna już edycja największego wydarzenia firmy SAP w Polsce – SAP FORUM 2013. Złotym Partnerem konferencji w tym roku była spółka Impel IT, która obok takich potentatów, jak SAP, HP, IBM, czy SYBASE, zaprezentowała swoją innowacyjną ofertę w zakresie zarządzania flotą urządzeń mobilnych i tworzenia aplikacji mobilnych dla systemów SAP.
 
Na tegorocznej konferencji SAP FORUM, jak co roku pojawiło się wielu menadżerów, odpowiedzialnych za obszary ERP w dużych i średnich firmach o zasięgu nierzadko globalnym. Impel IT zaskoczyła uczestników SAP FORUM 2013 nowatorską formułą prezentacyjną swoich możliwości i doświadczeń w zakresie technologii mobilnych,      a także umożliwiła dokładne zapoznanie się z gotowymi aplikacjami, platformą mobilną SUP  (Sybase Unwired Platform) i systemem do zarządzania urządzeniami mobilnymi – AFARIA. Oprócz obejrzenia prelekcji Impel IT, każdy z gości mógł przekonać się na stoisku Impel IT, jak działają prezentowane rozwiązania w praktyce, jakie korzyści biznesowe może uzyskać z nich firma, a także omówić możliwe scenariusze wdrożeniowe.
 
W drugim dniu konferencji SAP Polska zorganizowała uroczysty bankiet, na którym Grupa IMPEL została wyróżniona statuetką SAP Innovation Award za dynamikę i innowacyjność wdrożenia.
 
Konferencję należy niewątpliwie zaliczyć do udanych dla Impel IT, bo oprócz zawiązania relacji biznesowo-handlowych, spółka została zaprezentowana, jako silny partner firm SAP i Sybase w zakresie technologii mobilnych dla systemów ERP, posiadający praktyczne doświadczenie i referencje pionierskiego wdrożenia na tak dużą skalę.