Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel na Property Forum 2017

27 września 2017

Za nami udział w VII Property Forum 2017 (25-26 września 2017 r.) – największym spotkaniu branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. W trakcie tegorocznej edycji odbyło się szereg dyskusji w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy.

 

Grupę Impel reprezentował Daniel Kwiatkowski, wiceprezes zarządu Impel Synergies, który wziął udział w debacie „Zarządzanie. Facility Management – to już standard. Rachunek zysków i strat.”

W trakcie sesji eksperci zwrócili uwagę, że Facility Management dynamicznie się rozwija z uwagi na rosnącą liczbę inwestycji budowlanych, które wymagają codziennej obsługi technicznej. O wyborze specjalistycznej firmy w zakresie zarządzania nieruchomością, niejednokrotnie inwestorzy myślą już na etapie planowania lub też zakupu nieruchomości. - Większość dużych obiektów realizują inwestorzy zagraniczni, którzy kładą duży nacisk na to, aby nieruchomość ponosiła możliwie najniższe koszty już na etapie wykonawstwa, a później eksploatacji. Klasyczna definicja określająca zarządzanie jako działanie mające na celu utrzymanie obiektu w „niepogorszonym stanie” nie ma już racji bytu. Jest to naturalną konsekwencją rozwoju rynku nieruchomości” – powiedział podczas debaty Daniel Kwiatkowski, wiceprezes zarządu Impel Synergies. Dodatkowo nasz ekspert poruszył zagadnienia związane z utrzymaniem kondycji i wartości budynków pod profesjonalnym nadzorem specjalistów z zakresu FM oraz kosztów takiego zarządzania.

 

Grupa Impel podczas Forum przedstawiła swoją ofertę usług na stoisku promocyjno-konsultacyjnym, gdzie odbywały się rozmowy i spotkania naszych przedstawicieli z partnerami biznesowymi oraz osobami zainteresowanymi ofertą spółek Grupy Impel.