Zbliża się 11. Koncert Nadziei, którego organizatorem jest  Teatr Muzyczny Capitol i Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Grupa Impel od wielu lat partneruje wydarzeniu, a nasi pracownicy dołączają do grona wykonawców.

Artyści i publiczność wspólnie wesprą dzieci chore na raka

Beneficjentami wsparcia są mali pacjenci wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wyjątkowe wykonania ponadczasowych przebojów, które wszyscy znamy. Śpiewające je duety zyskały dzięki nim sławę i nieśmiertelność w historii muzyki. Koncert poprowadzą Paweł Gołębski i Konrad Imiela. Wyjątkowość 11. Koncertu Nadziei – Capitalne Duety dodatkowo podkreśla fakt, że w duetach z gwiazdami Teatru Muzycznego Capitol na scenie pojawią się Przyjaciele Fundacji i Przylądka Nadziei. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! Na scenie zobaczymy między innymi Wojciecha Rembikowskiego, Wiceprezesa Zarządu Impel SA, który w tym roku odpowiada także za scenariusz koncertu. 

Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów będą przeznaczone na leczenie małych pacjentów „Przylądka Nadziei”, największego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Bilety można kupić stronie Teatru Muzycznego Capitol.  

Aktualności