Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel nagrodzony na SAP Forum 2013

27 maja 2013
W Sopocie, w dniach 22- 24 maja 2013, odbyła się konferencja SAP Forum. Firma SAP Polska przyznała na niej wyróżnienia klientom, którzy w minionym roku zrealizowali z sukcesem najlepsze wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z portfolio SAP. Wśród wyróżnionych firm znalazł się Impel.
 
Impel otrzymał wyróżnienie za wdrożenie rozwiązań mobilnych z wykorzystaniem SAP Mobile Platform oraz SAP Afaria, które miało na celu zbudowanie bezpiecznego środowiska aplikacji mobilnych. Jest ono wykorzystywane w wielu obszarach Grupy Impel w zakresie obsługi pracowników, w tym pracowników terenowych, współpracowników i klientów Grupy. Celem wdrożenia rozwiązań mobilnych jest usprawnienie pracy oraz skrócenie cyklu obiegu informacji, co w konsekwencji przyczynia się do podnoszenia jakości usług oferowanych przez Impel.
SAP Forum to doroczna konferencja SAP Polska, podczas której firma przedstawia innowacje, sukcesy klientów oraz kierunki rozwoju rozwiązań SAP w zakresie biznesu i technologii. Podczas wykładów, prezentacji i warsztatów eksperci i uczestnicy dzielą się praktyczną wiedzą na temat tego, jak działać bardziej efektywnie i osiągać lepsze rezultaty rynkowe z wykorzystaniem innowacji SAP.