Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel partnerem konferencji o bezpieczeństwie antyterrorystycznym

28 listopada 2017

21-22 listopada we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej. Teoria i praktyka.” zorganizowana przez Zakład Socjologii Edukacji Instytutu Socjologii oraz Katedrę Kryminologii i Nauk o Bezpieczeństwie Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy udziale firmy doradczo-szkoleniowej Safety Project. Grupa Impel była partnerem wydarzenia.

Tematem spotkania była ochrona obiektów przed atakami terrorystycznymi. Ponad 200 gości, zarówno naukowców zajmujących się zagadnieniem terroryzmu i edukacją o bezpieczeństwie, jak i praktyków z ABW, Policji, BOR i oddziałów specjalnych, spotkało się, by omówić kwestie zwiazane z antyterroryzmem i wymienić się doświadczeniami w tym zakresie.

 

Spółka Impel Security Polska, która posiada wieloletnie doświadczenie w ochronie budynków użyteczności publicznej, była jednym z partnerów tego wydarzenia. Na miejscu pojawiła się też reprezentacja naszych ekspertów w zakresie ochrony fizycznej oraz technologii ochrony, którzy na stoisku firmowym udzielali informacji zainteresowanym.
 

Zobacz program konferencji