Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel partnerem nagrody Wektory 2017

18 stycznia 2018

13 stycznia 2018 roku w Warszawie wręczono statuetki Wektorów za szczególny wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Wektory są przyznawane przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (wcześniej Konfederację Pracodawców Polskich) od roku 2002 wybitnym osobistościom, firmom i stowarzyszeniom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów. Z kolei Super Wektorem honorowani są ludzie, którzy ciężką pracą, twórczym myśleniem i aktywną działalnością przekraczają podziały społeczne i przyczyniają się do budowania wspólnego dobra. Statuetki wręczane są podczas uroczystego Balu Pracodawców.
 

Nagrody Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej  za osiągnięcia w 2017 roku trafiły do 12 laureatów:

1.    Provident
Za wieloletnie utrzymywanie pozycji lidera na rynku finansów osobistych oraz nieustanne wprowadzanie nowych rozwiązań w funkcjonowaniu branży.

2.    Wojciech Faszczewski – prezes zarządu PEPEES
Za imponującą ekspansję zagraniczną firmy, ale także za uwagę i energię poświęconą lokalnej społeczności.

3.    Igor Klaja – prezes zarządu TCF
Za przekucie własnej pasji sportowej na energię tworzenia nowoczesnej i profesjonalnej firmy, za odwagę i determinację w realizacji celu.

4.    Krzysztof Domarecki – założyciel Selena FM
Za śmiałą inwestycję w badania i rozwój, dzięki czemu jego firma znalazła się w czołówce producentów i dystrybutorów chemii budowlanej na świecie.

5.    Norbert Rethmann
Za osobiste i długotrwałe zaangażowanie w budowę dobrych relacji pomiędzy Polską a Niemcami, konsekwentne inwestowanie na polskim rynku oraz prowadzenie na szeroką skalę działalności charytatywnej.

6.    Rafał Holanowski – prezes zarządu Supra Brokers
Za nowatorskie koncepcje zarządzania produktami ubezpieczeniowymi w sektorze medycznym – szczególnie za rozwiązania dotyczące ryzyka klinicznego.

7.    Paweł Gos – prezes zarządu Exact Systems
Za zbudowanie wyjątkowej firmy, w której jakość to filozofia, cel oraz usługa, i za ogromny międzynarodowy sukces.

8.    Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce
Za ogromny sukces na rynku przewozów międzynarodowych oraz niezłomną walkę z protekcjonizmem, po jaki sięgnęli pokonani zagraniczni konkurenci.


Wektory na 25-lecie działalności:

1.    Telewizja Polsat
Za 25 lat rozwoju  zarówno pod względem biznesowym, jak i medialnym oraz za nieustanne dążenie, aby być jeszcze lepszym – czego efektem jest dzisiejsza pozycja na rynku polskich mediów.

2.    LUX MED Sp. z o.o.
Za 25 lat działalności opartej na założeniu, że w leczeniu dobro pacjenta ma priorytet – oraz udowodnienie, że inwestycja w jakość leczenia to inwestycja opłacalna dla wszystkich.

3.    „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców
Za 25 lat rzetelnej i efektywnej pracy na rzecz lokalnych pracodawców oraz znaczące wsparcie udzielane Pracodawcom RP w działaniach ogólnopolskich.

Laureatem Super Wektora 2017 został premier Mateusz Morawiecki za nakreślenie Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w której oddał należne miejsce przedsiębiorcom, a następnie przekonał siły polityczne do jej realizacji.

 

Impel, jak co roku, miał zaszczyt być jednym z partnerów tej prestiżowej nagrody.


Więcej o nagrodzie Wektory