Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Rental na Targach WorldHotel 2011

24 października 2011

W targach uczestniczyło 120. wystawców,  którzy zaprezentowali swoje propozycje z takich obszarów, jak: wyposażenie i wystrój wnętrz, tekstylia i galanteria hotelowa, housekeeping, infrastruktura rekreacyjna, SPA & Wellness oraz rozwiązania informatyczne. Stoiska targowe odwiedziło 4033. zainteresowanych, a w konferencjach i szkoleniach, towarzyszących targom, wzięło udział kilkuset słuchaczy.

Podczas targów swoją ofertę przedstawiła między innymi spółka Impel Rental. Stoisko Impel Rental odwiedziło kilkaset osób, które zapoznały się z pełną ofertą usług oferowanych przez spółkę.

Warto podkreślić, że Impel Rental jako jedna z niewielu firm w Polsce specjalizuje się w rentalu (wynajmie i serwisie) bielizny płaskiej dla hoteli i dąży do bycia liderem rynku w tej dziedzinie.

Dla przypomnienia - rental bielizny płaskiej polega na wynajmie ręczników, pościeli i kołder wraz z usługą ich serwisowania.

Zakres usług obejmuje szereg działań począwszy od odbioru od Klienta wynajętych rzeczy, poprzez ich regularne serwisowanie (dobór odpowiedniej technologii prania, dezynfekcji i maglowania dobranego do rodzaju tkaniny oraz stopnia zabrudzenia, pranie, naprawę), aż po spakowanie tych rzeczy i dostarczanie ich do Klienta. Co równie istotne, Klient wcześniej ustala, z jaką częstotliwością będzie świadczona usługa.