Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Security Polska Oddział Poznań laureatem plebiscytu Proud of You- Dumni z Was 2015

23 czerwca 2015

Impel Security Polska Oddział Poznań zajął drugie miejsce w kategorii Najlepsza usługa w plebiscycie Proud of You - Dumni z Was. Główną ideą przedsięwzięcia jest integrowanie biznesu, nawiązywanie i wzmacnianie relacji gospodarczych oraz docenienie przedsiębiorców przez przedsiębiorców.

 

„Ta nagroda to potwierdzenie, że nasza codzienna praca jest coraz bardziej zauważana na rynku przez inne firmy. Dlatego dziękuję całemu zespołowi za współpracę i trud włożony w podnoszenie  jakości naszej usługi” – komentuje Paweł Ludwiczak, Dyrektor Oddziału Poznań. „Biorąc pod uwagę, że w konkursie brały udział wszystkie największe firmy z Wielkopolski: Jeronimo Martins, Lidl Polska, Kompania Piwowarska, Volkswagen, Solaris, Kreisel, Amica, Fortis czy Cermag,  to zajęcie drugieo miejsce w kategorii Najlepsza usługa jest olbrzymim sukcesem” – dodaje Paweł Ludwiczak.

 

Proud of You to plebiscyt organizowany przez redakcję magazynu Biznes Regionów – The Region’s Business i portalu bizneswielkopolski.pl.

 

Wielkopolska edycja plebiscytu odbyła się pod patronatem dwóch najważniejszych organizacji gospodarczych regionu - Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej reprezentowanej przez prezydenta Wojciecha Kruka i Loży Wielkopolskiej Business Centre Club reprezentowanej przez kanclerza Adama Trybusza.