Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

IX Europejski Kongres Gospodarczy za nami

15 maja 2017

Za nami dziewiąta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (10-12 maja 2017 r.)  - największej imprezy biznesowej Europy Centralnej. 132 sesje, 700 prelegentów, ponad 9 tys. uczestników, w tym 660 przedstawicieli mediów, to liczby obrazujące skalę wydarzenia. Impel po raz kolejny znalazł się w gronie partnerów EKG.

W EKG 2017 udział wzięli reprezentanci administracji unijnej, polskiego rządu, krajowego i europejskiego parlamentu, ministrowie i wiceministrowie z Europy i świata oraz prezesi największych firm, eksperci i liderzy opinii. Rozmawiano o przyszłości Unii Europejskiej, niestabilnej sytuacji w świecie, o głębokich zmianach w gospodarce, przemyśle, handlu i dynamicznym rozwoju technologii. Wszystko w perspektywie przedsiębiorstw i ludzi, którzy je tworzą.

Eksperci Impela wzięli udział w trzech sesjach tematycznych:

 

Człowiek w centrum – gospodarka, rynek, praca (10 maja) - Jakub Dzik, wiceprezes zarządu Impel SA

Polski szpital 2017 (10 maja) - Ewa Górska-Herezo, prezes zarządu Impel Cleaning

Prawo sprzyjające biznesowi (12 maja) - Grzegorz Dzik, prezes zarządu Impel SA


Grupa Impel była również gospodarzem stoiska firmowego w strefie VIP, gdzie odbywały się rozmowy i spotkania naszych przedstawicieli z partnerami biznesowymi, mediami oraz osobami zainteresowanymi ofertą usług spółek Grupy Impel.

Wkrótce zaprosimy Państwa do obejrzenia relacji wideo, a tymczasem zachęcamy do śledzenia podsumowań debat panelowych i obejrzenia galerii zdjęć na stronie organizatora Kongresu.

Zdjęcia 1-5 dzięki uprzejmości PTWP.