Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Jesteśmy Fair Play

10 września 2009

Celem konkursu jest nagradzanie firm, które wykazują się rzetelnością i uczciwością w relacjach z kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną i władzami. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jego ideą jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych wobec partnerów biznesowych, a także kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.
Bardzo mnie cieszy, że spółka Impel Cleaning znalazła się w gronie firm godnych zaufania, których postępowanie może być przykładem dla innych przedsiębiorstw. Certyfikat Fair Play jest dowodem uznania dla naszych działań w kontaktach z otoczeniem. Oznacza też dostrzeżenie wysiłków naszych pracowników, dzięki którym możemy się rozwijać i spełniać coraz wyższe oczekiwania klientów. Tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play stanowi również pozytywną rekomendację dla partnerów biznesowych i jest gwarantem dobrej współpracy z nami. Otrzymany certyfikat utwierdza nas w przekonaniu, iż prawidłowe funkcjonowanie firmy powinno być oparte na uczciwości i rzetelności. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w proces ubiegania się o tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play – mówi Bogdan Dzik, prezes Impel Cleaning.
Uroczyste wręczenie certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play odbędzie się podczas Wielkiej Gali 5. grudnia br. w Sali Kongresowej w Warszawie.