W Krynicy-Zdroju trwa międzynarodowe wydarzenie łączące biznes, politykę i świat nauki: Krynica Forum ’22 – Wzrost i Odbudowa. Konferencja potrwa trzy dni – do piątku 21 października. Grupa Impel jest partnerem wydarzenia.

Europa w obliczu nowych wyzwań

Podczas trzech dni wydarzenia 200 prelegentów w ramach ponad 100 formatów na 6 scenach będzie debatować o najważniejszych tematach społeczno-gospodarczych i zastanawiać się nad perspektywami wspólnego, lepszego jutra. Dyskusje będą się odbywały w ramach 5 ścieżek tematycznych: Bezpieczeństwo i Geopolityka, Gospodarka Zmiany, Energia i Klimat, Społeczeństwo Przyszłości oraz Trendy Zdrowia.

Krynica Forum ‘22 z udziałem Grupy Impel

Grupa Impel jest partnerem technologicznym Krynica Forum ’22. Ponadto zapewniamy oficjalną ochronę, dbając o bezpieczeństwo uczestników tego międzynarodowego wydarzenia. W swoich świadczeniach wykorzystujemy nową technologię, jaką jest mobilna wieża monitorująca MobiGuard. To innowacyjne rozwiązanie do zdalnego, autonomicznego monitorowania i alarmowania o zagrożeniach na chronionym obszarze.

Zobacz galerię zdjęć z przygotowań:

Organizatorem konferencji jest Instytut Kościuszki, wyłącznym partnerem programowym Nowa Konfederacja, a partnerem tytularnym – Województwo Małopolskie. Wydarzenie otrzymało patronat honorowy prezydenta RP.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Aktualności