Impel24.pl to platforma zakupowa Grupy Impel stworzona dla klientów biznesowych i indywidualnych. Od kilku miesięcy możesz tu kupić online usługi: dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń, mycia paneli fotowoltaicznych oraz profesjonalnego czyszczenia płyt nagrobnych. Wkrótce Impel24.pl rozszerzy swoją ofertę.

Sklep Impel24.pl odpowiada na zapotrzebowanie klientów dotyczące łatwej dostępności usług. Wpisuje się też w trendy rosnącej popularności platform zakupowych oraz przenoszenia wielu obszarów działalności do świata cyfrowego. Impel24.pl pozwala w łatwy i szybki sposób kupić usługi. Wystarczy wcześniej określić swoje wymagania oraz wybrać dostępne opcje i wypełnić formularz.

Impel24.pl rozszerza swoją ofertę

Do grupy popularnych już usług Impel24.pl wkrótce dołączą nowe. Wśród nich znajdzie się pranie wykładzin i tapicerki, sprzątanie gabinetów medycznych oraz mycie farm fotowoltaicznych. Oferta platformy jest stale rozwijana i odpowiada na konkretne potrzeby rynku. Wszystkie usługi realizują wyspecjalizowane grupy mobilne, dojeżdżające do wybranych lokalizacji na terenie całej Polski.

Impel24.pl to jedna z trzech platform zakupowych Grupy Impel, których oferta jest kierowana do firm i klientów indywidualnych. Pozostałe to Profesjonalna-czystosc.pl oferująca środki czystości oraz BHPOnline-24.pl z szeroką ofertą produktów BHP.

Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów.

Aktualności