Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Konferencja Liderów Biznesu – Spójne Przywództwo

02 marca 2020

Jakich liderów dzisiaj potrzebujemy? Co znaczy być dobrym przywódcą? Na te pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy spotkania Człowiek i technologia. W roli keynote speakera wystąpi Grzegorz Dzik, prezes Impela.


Człowiek w czasach technologii


Konferencja liderów z różnych środowisk organizowana jest od siedmiu lat przez Instytut Humanites. Co roku gromadzi 150 przedstawicieli biznesu, nauki, sztuki. Dyskutują oni o roli lidera w zmieniającym się świecie, o najnowszych wyzwaniach i radzeniu sobie z nimi. Tym razem rozmowy będę skupiać się wokół tematu współdziałania ludzi i technologii. Jak podkreślają organizatorzy przedsiębiorcy nie mogą wyłącznie postrzegać rozwiązań technologicznych w kategoriach obniżania kosztów produkcji. Dlatego w trakcie konferencji uczestnicy będą się zastanawiać jak łączyć kompetencje człowieka z wydajnością nowych technologii.

 


Spójne przywództwo


Spójne przywództwo identyfikuje zarządzających biznesem jako osoby pełniące wiele ról społecznych – menedżerów, rodziców, członków wspólnot. Koncepcja ta zakłada spójny świat wartości dla wszystkich tych sfer życia, bo tylko wtedy możliwa jest humanizacja biznesu i zmiana jakości zarządzania. To drugi z wątków tegorocznego spotkania. W tej części jako keynote speaker wystąpi Grzegorz Dzik, który w rozmowie z Joanną Rubin opowie o granicach w biznesie i w życiu, o kluczowych wartościach dla niego zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:15.

 


Konferencja odbędzie się 5 marca w siedzibie Akademeia High School przy ul. Ledóchowskiej 2 w Warszawie.

 


Program konferencji znajduje się tutaj