Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Kongres Bezpieczeństwa Biznesu z udziałem ekspertów Impela

08 marca 2018

Kongres Bezpieczeństwa Biznesu 2018
Jak powinna wyglądać przemyślana polityka bezpieczeństwa firmy? Co najbardziej zagraża współczesnemu biznesowi - szpiegostwo gospodarcze, nierzetelni kontrahenci czy może cyberprzestępczość? Odpowiedzi na te pytania padną podczas inauguracyjnego Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu, który odbędzie się w dniach 26-27 marca 2018 w Spale, dokładnie w 100-lecie polskiej przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że jednym z partnerów wydarzenia będzie Grupa Impel.

Przedstawiciele Grupy Impel wezmą udział w panelu dyskusyjnym pt. "Bezpieczeństwo w Systemach Kontroli Dostępu. Identyfikacja słabych punktów i projektowanie bezpiecznych rozwiązań”, który jest zaplanowany drugiego dnia kongresu. Naszymi ekspertami będą: Krzysztof Bereza, Dyrektor Biura Technologii Ochrony, oraz Grzegorz Wojtasik, Dyrektor Operacyjnego odpowiadający za rozwój Obszaru Biznesowego Bezpieczeństwo w Grupie Impel.
 

Organizatorami Kongresu są Komitet Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń na temat zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego, organizacyjnego, technologicznego, osobowego i prawnego. W obradach będa uczestniczyć przedstawiciele środowisk naukowych oraz  praktycy, którzy na co dzień zajmują się szeroko pojmowanymi problemami bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa biznesowego.

 

Więcej informacji o Kongresie Bezpieczeństwa Biznesu